Cíl Repas

Proč zvolit repasovaný stroj?

Co je to repas

Co je to repas?

Repase je rozebrání zařízení, jeho renovace a opětovné sestavení do původního stavu. Můžeme ji ztotožnit s generální opravou. V rámci repase mohou být některé součásti nahrazeny novými. Repasovaná zařízení jsou levnější než nové.

Cíl repas

Cíl repas.

Veškerá zařízení kontrolujeme, testujeme, prověřujeme a čistíme. Koupí repasovaného stroje šetříte životní prostředí i Vaši peněženku. Naše společnost provádí speciální repas dle požadavků klienta. Žádný požadavek není absurdní.

Repasovaný není bazarový

Repasovaný není bazarový.

Mezi repasem a bazarovým zbožím je několik zásadních rozdílů. Repasuje se pouze krátce použitá IT technika, která před i po repasi projde odborným prověřením a důkladným testováním každého kusu. To je asi ten nejzásadnější rozdíl.

Příklad CÍL REPAS:

Pan Náročný požadoval ThinkPad T410. Na tomto notebooku potřeboval navýšení kapacity operační paměti, výkonnější procesor a LCD DISPLEJ, který bude mít vysokou frekvenci, nízkou odezvu spolu s lepšími pozorovacími úhly. (jelikož trpí epilepsií a méně kvalitní displeje mu způsobovaly častější epileptické záchvaty). Dále pan Náročný zdůraznil, že pracuje v dílně, v dílně ve které je více než 35°C.

Řešení CÍL REPAS:

- Operační paměť jsme navýšili o 26GB.

- Procesor Core i3 jsme nahradili Core i7 a LCD DISPLEJ jsme zvolili přesně dle pokynů pro epileptiky.

- Také jsme zlepšili chlazení notebooku a provedli zátěžové testy.