Detailní popis produktu
Dell Latitude 3340
Procesor Intel Core I3 4005U , Grafika Intel HD , Display 13,3 HD 1366*768 , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Win 10
Výkon notebooku je postaven na čipové sadě Intel a tahounem je výkonný procesor Intel Core i3 4005U s výchozí frekvencí 1,70 GHz. Procesor nabízí skvělý výkon pro všestranné využití jako jsou multimédia nebo i náročnější operace. Je také vybaven akcelerací AES šifrování.
Kategorie B
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | černá |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita uložiště: | 256GB |
| Model: | Dell Latitude 3340 |
| Operační paměť: | 8GB |
| Operační systém: | Windows 10 |
| Pevný disk: | SSD |
| Procesor: | Intel |
| Rozlišení displeje: | HD |
| Stav zboží: | Použité |
| Úhlopříčka displeje: | 13.3" |
| Položka byla vyprodána… | |
