HP Pro Book 4530S
Procesor Intel Core I5 2450M , Grafika Intel HD 3000 , Display 15,6 HD 1366*768 , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Numerická česká klávesnice , Win 11
Kategorie B
Fotky tohoto kusu !!!
Detailní popis produktu
Procesor Intel Core I5 2450M , Grafika Intel HD 3000 , Display 15,6 HD 1366*768 , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Numerická česká klávesnice , Win 11
Kategorie B
Fotky tohoto kusu !!!
Notebooky ProBook u HP představují nižší a střední třídu pracovních modelů. Modely končící písmenem S pak představují základ určený pro živnostníky a malé firmy. V případě modelu ProBook 4530s se podařilo inženýrům společnosti HP vytvořit kvalitně zpracovaný přenosný počítač s hliníkovými kryty. V případě ProBooku 4530s se navíc jedná o model se stále nejrozšířenější úhlopříčkou obrazovky 15,6 palců. S předchozími ProBooky S již není prakticky nic shodného.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | stříbrná |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita uložiště: | 256GB |
| Model: | HP Pro Book 4530S |
| Operační paměť: | 8GB |
| Operační systém: | Windows 11 |
| Pevný disk: | SSD |
| Procesor: | Intel |
| Rozlišení displeje: | HD |
| Stav zboží: | Použité |
| Úhlopříčka displeje: | 15.6" |
| Položka byla vyprodána… | |
