HP EliteBook 840 G2
Procesor Intel Core I3 5010U , Grafika Intel HD 5500 , Display 14 Full HD , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Win 11
Kategorie B
Fotky tohoto kusu !!!
Detailní popis produktu
Procesor Intel Core I3 5010U , Grafika Intel HD 5500 , Display 14 Full HD , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Win 11
Kategorie B
Fotky tohoto kusu !!!
HP EliteBook 840 G2 je firemní notebook střední třídy navržený především pro profesionální práci, mobilitu a spolehlivost v každodenním používání. Je to model od HP z řady EliteBook, která je obecně považovaná za kvalitní a odolnou pro použití v kancelářích, na cestách i doma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Barva: | černá |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita uložiště: | 256GB |
| Model: | HP EliteBook 840 G2 |
| Operační paměť: | 8GB |
| Operační systém: | Windows 10 |
| Pevný disk: | SSD |
| Procesor: | Intel |
| Rozlišení displeje: | Full HD |
| Stav zboží: | Použité |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Položka byla vyprodána… | |
