Lenovo Think Pad S1 Yoga
Procesor Intel Core I7 4510U , Grafika Intel HD Family , Display 12,5 Full HD Dotykový funkce tabletu , HD 256GB SSD , RAM 8GB DDR3 , Podsvícená klávesnice , Win 11
Kategorie B
Fotky tohoto kusu !!!
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Notebooky |
|---|---|
| Barva: | černá |
| Grafická karta: | Intel |
| Kapacita uložiště: | 256GB |
| Model: | Lenovo Think Pad S1 Yoga |
| Operační paměť: | 8GB |
| Operační systém: | Windows 11 |
| Pevný disk: | SSD |
| Procesor: | Intel |
| Rozlišení displeje: | Full HD |
| Stav zboží: | Použité |
| Úhlopříčka displeje: | 12.5" |
| Položka byla vyprodána… | |
